In deze schitterend vormgegeven roman komen vijf mensen elkaar tegen op een eiland ergens in de zuidelijke Chileense Archipel. Ze dragen allemaal een verleden met zich mee en hebben gezocht, of zijn nog steeds op  zoek, naar hoe liefde inhoud heeft gegeven, of nog kan geven, aan hun leven. De auteur, Fleur Bourgonje, heeft een poëtisch taalgebruik en kijkt met een liefdevolle analyserende blik naar haar karakters, waarvan sommigen de hoop op liefde hebben opgegeven. Ze staan daardoor toe dat het leven zelf richting geeft. Tot het hoofdstuk “Nimbus” (halverwege de roman) heb ik ervan genoten. Daarna werd het mij teveel mystiek en raakte de auteur me kwijt. Voor de liefhebbers van Paulo Coelho en Isabel Allende zeker een aanrader. Voor de meer nuchtere personen onder ons, zou ik een ander boek aanraden.

Geschreven door Bart
Boek bestellen